Prihlásené tímy

Číslo tímuNázov tímuKategóriaKapitánBežci
1Družstevná beží na Tokaj8-10 bežcovJana Fecková
Registrovaní (zobraziť)

1. Jana Fecková
2. Jana Juhásová
3. Norbert Cop
4. Beáta Cop Redajová
5. Mária Juhásová
6. Marianna Redajová
7. Norbert Cop
8. Iveta Žecová
9. Mária Juhásová
10. Oliver Juhás

2FPT Veni, vidi, vinič8-10 bežcovKatarina Tomkova
Registrovaní (zobraziť)

1. Marek Kušnír
2. Peter Dunčko
3. Phong Nguyen Tien
4. Katarina Tomkova
5. Marcel Jankura
6. Marek Hrivniak
7. Lukas Štefurik
8. Nikola Fedorová
9. Lucia Tomkova
10. Andrea Kalafúsová

3Fpt wine team8-10 bežcovVeronika Mikulakova
Registrovaní (zobraziť)

1. Diana Klimeková
2. Rastislav Tajblik
3. Alfonz Sedlak
4. Juraj Gavaľa
5. Marek Baláž
6. Daniel Martinek
7. Veronika Mikulakova
8. Peter Pauco
9. Michala Uhrinova
10. Daniela Rusnáková

4IMKOR8-10 bežcovMária Ivanková
Registrovaní (zobraziť)

1. Tomáš Szegedi
2. Adela Liptáková
3. Vladimir Švec
4. Martina Krišková
5. Vojtech Turoczy
6. Erika Marinakova
7. Andrea Švecova
8. Mária Ivanková
9. Marika Horvathova
10. Renáta Lašutová

5Košický samosprávny kraj8-10 bežcovMarián Horenský
Registrovaní (zobraziť)

1. Nikola Koložová
2. Želmíra Blichová
3. Barbora Kováčová
4. Lenka Gogová
5. Gabriel Sarkovics
6. Miroslava Segedová
7. Valér Karafa
8. Gabriela Sančiová
9. Marián Horenský
10. Katarína Čorbová

6LABAŠ running team8-10 bežcovMartin Špak
Registrovaní (zobraziť)

1. Adriána Hrehová
2. Miroslav Hreha
3. Jozef Rendoš
4. Róbert Pastor
5. Juraj Marcin
6. Štefan Majoroš
7. Marek Ficzeri
8. Lucia Matiszová
9. Adam Suvák
10. Miroslav Labaš

7Perfecto ✌️8-10 bežcovAnna Súkeníková
Registrovaní (zobraziť)

1. Anna Súkeníková
2. Veronika Kozáková
3. Gabriela Kahler
4. Martin Čepko
5. Matej Špacai
6. Martin Kováč
7. Martin Čepko
8. Denisa Tašoniová
9. Ľuboš Lacko
10. Anna Súkeníková

8Prestige friends8-10 bežcovJana Turek Jurecova
Registrovaní (zobraziť)

1. Daniela Kmecová
2. Lukáš Onofrej
3. Klaudia Fogarášová
4. Lívia Onofrejová
5. Michal Hudák
6. Martin Pavlík
7. Pavol Magda
8. Zuzana Kravec
9. Monika Bujnáková
10. Jana Turek Jurecová

9SMILE 😁 TEAM8-10 bežcovJán Rezničák
Registrovaní (zobraziť)

1. Lucia Kocúrová
2. Denisa Poľaková
3. Erik Malík
4. Richard Matis
5. Tomáš Bukovský
6. Janko Rezničák
7. Mária Malíková
8. Slavomíra Belková
9. Ivana Váhovská
10. Lucia Derdziaková

10Svadobčania8-10 bežcovVladimír Šperling
Registrovaní (zobraziť)

1. Emil Henček
2. Štefan Pálfi
3. Michal Maťašovský
4. Miroslav Fazekaš
5. Vladimír Šperling
6. Peter Maurer
7. Ludvig Herich
8. Dávid Pálfi
9. Peter Takáč
10. Štefan Nitkulinec

11Visma Labs8-10 bežcovEla Blanáriková
Registrovaní (zobraziť)

1. Michal Angelovič
2. Dárius Gál
3. Branislav Bednár
4. Milos Koscelansky
5. Tomáš Blanárik
6. Dalibor Rusňák
7. Ela Blanáriková
8. Matej Vysokai
9. Branislav Bednár
10. Dalibor Rusňák

12Active life Ultra mix4-5 bežcovZuzana Zábojová
Registrovaní (zobraziť)

1. Mirka Ďurišová
2. Róbert Kováč
3. Juraj Babej
4. Zuzana Zábojová
5. Gabriela Vargaeštok
6. Mirka Ďurišová
7. Róbert Kováč
8. Juraj Babej
9. Zuzana Zábojová
10. Gabriela Vargaeštok

13Active Life | VKV Runners4-5 bežcovRadoslav Bača
Registrovaní (zobraziť)

1. Radoslav Bača
2. Pavol Makara
3. Marek Maurer
4. Johanna Lörincová
5. Diana Karpjáková
6. Radoslav Bača
7. Pavol Makara
8. Marek Maurer
9. Johanna Lörincová
10. Diana Karpjáková

14Active life - willcom4-5 bežcovRastislav Mantič
Registrovaní (zobraziť)

1. Martin Pramuk
2. Dominika Kačengová
3. Martin Pramuk
4. Marcel Lovič
5. Dominika Kačengová
6. Rastislav Mantič
7. Gabriel Galeštok
8. Marcel Lovič
9. Gabriel Galeštok
10. Rastislav Mantič

15Dr.evo.rubaci4-5 bežcovMartin Rákoci
Registrovaní (zobraziť)

1. Martin Rákoci
2. Tomas Kasman
3. Peter Zelenay
4. Jozef Adamišin
5. Martin Rákoci
6. Jan Karabinos
7. Tomas Kasman
8. Peter Zelenay
9. Jozef Adamišin
10. Jan Karabinos

16CHLP, a.ty.4-5 bežcovMatúš Marcin
Registrovaní (zobraziť)

1. Tibor Munka
2. Peter Tobák
3. Mária Tobáková
4. Miroslav Uličný
5. Matúš Marcin
6. Peter Tobák
7. Miroslav Uličný
8. Mária Tobáková
9. Tibor Munka
10. Matúš Marcin

17Nemocnica AGEL Košice - Šaca4-5 bežcovNatália Vaňová
Registrovaní (zobraziť)

1. Miroslav Sabolčík
2. Jaroslav Baláž
3. Zuzana Bodnárová
4. Gabriela Podpinková
5. Natália Vaňová
6. Miroslav Sabolčík
7. Jaroslav Baláž
8. Zuzana Bodnárová
9. Gabriela Podpinková
10. Natália Vaňová

18Ultra Men Enduro Club Tepličany4-5 bežcovJozef Herceg
Registrovaní (zobraziť)

1. Jaroslav Sucharda
2. Jozef Herceg
3. Michal Oros
4. Sofia Suchardová
5. Jozef Herceg
6. Michal Oros
7. Lukáš Čorba
8. Jaroslav Sucharda
9. Sofia Suchardová
10. Lukáš Čorba

Spolu registrované tímy 18

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)