9. michaľany -> veľká tŕňa

7,9km

76m

61m

upozornenie!! Prebieha sa cez železničné priecestie, na ktorom je potrebné rešpektovať signalizačné zariadenie! na 4,5km sa prebieha cez cestu I. triedy, prosím, zvýšte opatrnosť!!!

štart

Obecný úrad – Michaľany

cieľ

Obecný úrad – Veľká Tŕňa

Dĺžka: 7,9km

Stúpanie: 76m

Klesanie: 61m

Povrch: 80% asfalt, 20% nespevnená  cesta (trail)

Štart sa nachádza pri obecnom úrade v Michaľanoch odkiaľ vybiehame cez uličku popri kostole a odbočujeme doľava a ďalej bežíme uličkami obce. Potom bočíme doprava a znova bočíme doprava, až sa napojíme na hlavnú cestu 1,7 km, kde odbočíme doľava a potom pokračujeme do obce Luhyňa. 

Bežíme cez Luhyňu a pokračujeme smer Veľká Tŕňa, až dorazíme na 4,5 km na križovatku, kde opúšaťame cestu pre motorové vozidlá a pokračujeme rovno po poľnej ceste. Na 6 km sa poľná cesta rozpája, my bočíme vľavo. Poľnou cestou sa dostávame na 6,5 km na betónovú cestu, kde bočíme vpravo. Pokračujeme po panelovej ceste, až dobiehavame k hlavnej ceste 7 km. Bočíme doľava a bežíme až do obce Veľká Tŕňa. Odovzdávka je pri obecnom úrade po cca 200 metroch od vstupu do obce. Parkovanie pri miestnom úrade, cca 50 m od odovzdávky.

 

GPS: 48°30’47.1″N 21°37’10.1″E

 

Presun na najbližšiu odovzdávku /Veľká Tŕňa/. Autom sa kopíruje len časť trať bežca po obec Luhyňa, následne sa obchádza cez obec Čerhov do Veľkej Tŕne. 

 

Odhadovaný čas presunu 20 min.

Dni
Hodiny
Minúty
Sekundy

hurry up

15% OFF

On All Tickets

Don’t hesitate and buy tickets today – All tickets are at a special price until 15.08.2021. Hope to see you there :)